Sailor Moon Fan Site

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Princess Of Mars

MesajKonu: Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)   Salı Haz. 30, 2009 12:30 pm

en kötü başlık açan kişi ben marsın prensesiyle tanışın öhöm ^^

Beni bazı forumlardan tanırsınız.Baya bi küçük falan filan xP
İşte ben Eylül(iğrenç bi ad dimi) diğer adı Sweet dier adı Ayaka ondan sonraki adı Utena o__O
Acayip bi Mars ve Manga tutkum vardır ve video yapma hastasıyımdır.Acayip kocaman Ayaka ve Keiko fanıyımdır :scratch: *kavranamaz bi cümle*
(sonunu bulamuyorum)
iyi eğleneceğimi umuyorum hayır ummuyorum ummak ne kelime eminim felan xP
Evet beni kolumdan tutup sürükleyen adminimiz usaya da teşekkürler :lol!: ^^ *moonun gazabına uğramamak için kaçar*
Kullanıcı profilini gör
Princess Moon
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)   Salı Haz. 30, 2009 12:36 pm

Başka ne istersin? xD Gazab...Gazabtan daha çok çektireceğim şeyler var...Kötününde kötüsü varmış değilmi Witch? xP
Neyse hoşgeldin canım.İyi forumlar(falan).xD Daha forum yerleşemedi,yerleşince öncelikle arkaplanı değiştirmeyi düşünüyorum.=)
Kullanıcı profilini gör http://dolunayforum.newgoo.net
luna
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)   Salı Haz. 30, 2009 11:05 pm

bi kere eylül adı gayet gzl neden böle diyosun ya :afro: öhm neyse hoşgeldin forumu çok seveceksin(bişi varda sanki :P ) geliştirirsin sonra seversin(bizde öle otururuz seni izleriz :P )
Kullanıcı profilini gör http://www.dolunayforum.newgoo.net
Princess Of Mars

MesajKonu: Geri: Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)   Çarş. Tem. 08, 2009 9:19 pm

tabi beni izliceksiniz Kahraman bütün işleri ben mi yapıcam ya ben olmasam bu forumda tık olmaz bi kere Kahraman XD tamam şakaydı
şaka bi yana bu forumda gerek bi bölümü gerek bütün mangayı falan tanıtıcam ^^modlar bunun içindir falan
hım evet bende hoşbuldum artık
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)   

Mars Prensesi gelmiş bulunmaktadır ( o__O)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Triple H Hakkında